Meeskond

Lee meeskond on sõbralik pere. Meie südamesooviks on sind uksel soojalt tervitada ning hea ja paremaga võõrustada, lastes sul rahulikult nautida iga väikest rõõmu ja sõõmu selles ajahetkes, mil meie juures viibid.

Janno Lepik

Kristjan Peäske

Lee eesotsas on kaks professionaalset toiduhullu ja meie eelkäija
Leib Restorani ellukutsujat – Janno ja Kristjan. Janno on Lee köögi mastermind, kes on ladunud karjäärivundamenti ja kogunud maailma maitseid Londoni parimates restoranides.
Kristjani kireks on hoida au sees Eesti üht tugevamat veiniprogrammi ja hoolitseda meeskonna pideva arengu eest.

Annika Uibo

Hiro Takeda

Lee köögi toiduvõluriteks on Annika ja Hiro – eestlane ja kanadalane, kelle teed ristusid maailma kokanduse mekas – Kopenhaagenis. Meie juures loovad nad elurõõmu, kombineerides kodumaiseid ande maailmast inspireeritud maitsetega Neid juhib mõte, et toit on sild suhete loomisel.

Sirli Lees

Eliise-Hanna Hermann

Meie restorani südameks on kaks majahaldjat Sirli ja Eliise, kes hoolitsevad selle eest, et Lee naudingu kogemus oma eheduses sinuni jõuaks ja sa ennast meie juures imeliselt tunneksid.

Broneeri

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo