Lee saladus

“Salajane koostisosa”

“Koos esimese roaga tõi kelner lauda kummalise musta karbi ning lahkus sõnagi lausumata. Karp oli väike, võib-olla hambapastatuubi suurune, mitte suurem. Aga raske. Umbes sama raske nagu kaasaskantav kõlar (kui ta oleks hambapastatuubi suurune). Karbi ühte külge oli integreeritud kuuekohaline kuldsete ratastega numbrilukk – üsna sarnane nendesamuste Samsonite’i kohvrilukkudega. Karbi teisel küljel mingisugune tabel. Tabelis olid kirjas juba varemalt kelneri poolt välja kuulutatud road eesootavast peakokamenüüst … ja siis nimekiri toiduainetest.  
“See on taskuseif!” teavitas mu isa tähtsal toonil üle laua. “Esimene tulp on tänased road, teine tulp on neis peituvad koostisosad. Koostisosad tuleb õigesti toitude vahel ära jagada ja siis referentstabeli kaudu siia koodlukku vastav number sisse lüüa ja siis läheb seif lahti. Lihtne!” 
“Nagu viktoriin, aga maitsemeeltele?!” rõõmustas ema. “Seda ma ju just ütlesingi,”  võttis isa viimase sõna endale. “Aga mis seal karbis on?” uuris ema edasi. “Mis seal on, mis seal on? See, mis seal on, ongi ju kogu mängu point!” aitas isa emal asjast paremini aru saada.
Ega see väga lihtne tegelikult ei olnud. Oma perekonnaga maitsete üle vaidlemine ja veel sellisel moel, et kõik peavad lõpuks omavahel nõustuma. Aga täiesti uskumatu kogemus. Ma ei ole kunagi oma toitu nii hoolikalt maitsnud ja tunnetanud, kui tol korral.”
“Salajane koostisosa” on maitsemeeltele toetuv seltskondlik koodiarvamismäng, mis jutustab Lee Restorani loo läbi tõeliselt interaktiivse toiduelamuse.

Lee saladuse sisaldab jagamiseks mõeldud toidumenüüd, mis serveeritakse üllatusena. Hind 63 eur / külaline. Saladusel osalemine on vajalik ette broneerida, lisainfo info@leeresto.ee.

Broneeri

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo